AlbTvRadio Online - Prit deri sa te shfaqet Tv ne ekran...

Per Full Screen Clico mouse djathtas dhe ne menu View Full

 

Zgjidh TV programin tuaj

Kliko mbi emrin e TV qe te shfaqet ne ekran...

 
 
 

 
 
 

           

 

Web Faqe Shqiptare ne Internet dhe Tv Online

x

 1. RTK ? Prishtin?

  Radio Televizioni i Kosov?s ?sht? transmetues publik informativ, kulturor, dhe arsimor i Kosov?s. RTK gjithashtu p?rmban? shume spektakle q? organizon dhe transmeton.

 2. Alsat ? Tiran?

  Televizioni Satelitor Shqiptar ALSAT ?sht? nj? medium televiziv me nj? natyr? t? theksuar informative.

 3. KTV ? Prishtin?

  Kanal privat nga Prishtina. Transmeton informacione, emisione t? ndryshme, spektakle, filma, seriale, etj.

 4. TVSH (tok?sor) ? Tiran?

  Kanali publik i Radio Televizionit Shqiptar. Transmeton lajme, spektakle dhe programe t? ndryshme.

 5. TV Klan ? Tiran?

  Kanal privat komb?tar. Transmeton lajme, spektakle, filma e seriale t? ndrysh?m.

 6. Vizion Plus TV ? Tiran?

  Kanali privat nga Tirana me nj? krijimtari rekord dhe audienc? t? gj?r?. Ofron lajme, arg?tim dhe sport me nj? prime-time t? kompletuar p?r 7 dit?t e jav?s.

 7. Ora News ? Tiran?

  Kanal televiziv i paansh?m politikisht, me 24 or? lajme t? fresk?ta, e gjithashtu edhe me emisione t? ndryshme me tema t? posa?me sociale, investiguese, debate t? ndryshme, etj.

 8. Tring Sport News

  Kanal televiziv sportiv me lajme t? ndryshme nga sporti komb?tar dhe nd?rkombetar. Gjithashtu edhe transmetim i loj?rave futbollistike nga disa liga futbollistike bot?rore.

 9. News24 ? Tiran?

  Kanali num?r 1 p?r plasimin e lajmit t? fundit n? Shqip?ri. Lajme 24 or?. Gjithashtu n? program transmeton edhe debate t? hapura, emisione dedikuese t? sferave t? ve?anta.

 10. Kids TV ? Filma Vizatimor

  Kanal 24 or? me filma vizatimor t? dubluar n? gjuh?n shqipe.

 11. Folk+ ? Tiran?

  Muzik? folklorike dhe popullore Shqiptare n? nj? kanal.

 12. Tirana TV ? Tiran?

  Kanal televiziv muzikor dhe humoristik. Transmeton 24 or? videoklipe Shqiptare t? t? gjitha rrymave si dhe programe t? ndrysh?m me n? qend?r muzik?n shqiptare. Gjithashtu transmeton edhe humore t? ndryshme nga Shqip?ria.

 13. BBF TV ? Tiran?

  Kanal televiziv muzikor. Transmeton 24 or? vet?m videoklipe Shqiptare t? t? gjitha rrymave si dhe programe t? ndrysh?m me n? qend?r muzik?n Shqiptare.

 14. TV Klan Kosova ? Prishtin?

  TV Klan Kosova ka si q?llim t?i sjell? dhe t?i b?j? t? ndihen m? af?r Shqiptar?t. Motoja ?sht?: Jemi Nj?. T? jemi nj? me shikuesit tan?, t? jemi nj? si Shqiptar? dhe t? synojm? q? edhe si televizion t? b?hemi dhe t? mbetemi numri nj? n? Kosov?.

 15. Telenorba Shqiptare ? Tiran?

  Kanal televiziv shqiptar me materiale t? ndryshme dhe me lajme t? reja nga trojet Shqiptare, rajoni dhe bota.

 16. Albanian Culture TV ? New York

  Kanal privat nga New York-u q? transmeton aktivitete t? ndryshme artistike e kulturore t? komunitetit Shqiptar n? New York. Gjithashtu Albanian Culture TV transmeton edhe filma Shqiptar?, intervista me k?ng?tare, emisione rreth historis? Shqiptare, etj.

 17. TV Borova ? Florida

  Emision i komunitetit Shqiptar n? Jacksonville, Florida. P?rfshin? jet?n e komunitetit, muzik? shqipe, aktivitete t? ndryshme, kultur? Shqiptare, etj. Kanali i par? televiziv Shqiptar n? shtetin Florida t? Shteteve t? Bashkuara t? Amerik?s.

 18. RTV Z?ri i Kosov?s ? Danimark?

  Televizion i komunitetit Shqiptar n? Skandinavi q? transmeton materiale nga jeta e diaspor?s ton? n? Skandinavi e m? gj?r?. Transmetimi ?sht? 24 or?sh.

  Aba Business Center http://www.ababusinesscenter.al
  ALBA sh.a. http://www.alba.al
  Hotel ARAGOSTA http://www.aragosta.al
  Parku i Apolonise http://www.apollonia.al
  ARDHMERIANET INTERNET SOLUTIONS http://www.ardhmerianet.al
  ANA Travel - Pushime ne Turqi  http://www.ana.al
  Avis Albania - We try harder... http://www.avis.al
  Alpeadria http://www.alpeadria.al
  Alfa Services Ltd http://www.alfaservices.al
  Albanian Students Abroad Network : http://www.asan.al
  Ashley Holmes - Albania http://www.ashley-holmes.al
  Keminet Networks http://www.amazon.al
  Contact Support http://www.albanianhotels.al
  Albanian Village ONG http://www.albanianvillage.al
  Automarket.al - Biggest Albanian Auto Market Online http://www.automarket.al
  AutoNet - Kryesore http://www.autonet.al
  Albshop-Dyqani Digital Shqiptar http://www.albshop.al
  A.B.A Group http://www.aba.al
  Almedia - Kompani shqiptare per web design http://www.almedia.al
  This Domain Registered by MarkMonitor http://www.alegro.al
  ADCA - Albanian Debt Collection Agency http://www.adca.al
  Mir?serdh?t n? AlbWeb http://www.albweb.al
  Animation.Television http://www.anim.al
  AUTOLAND http://www.autoland.al
  This page is under construction http://www.autoscout24.al
  ADMIRAL  http://www.admir.al
  acer.al http://www.acer.al
  alice.al http://www.alice.al
  AIC Group http://www.aicgroup.al
  aqc.al http://www.aqc.al
  ADCT http://www.adct.al
  Arsimi.al http://www.arsimi.al
  bank.al http://www.bank.al
  Home - BERLIN-CHEMIE http://www.berlin-chemie.al
  Beauty.AL - Femra Shqiptare http://www.beauty.al
  BBI.AL http://www.bbi.al
  Behgjet Pacolli – Russia http://www.behgjetpacollirussia.al
  Blej.al http://www.blej.al
  ALBEL AUTOMATION http://www.buildingsolutions.al
  Pozitim Teknoloji http://www.bilet.al
  Beralb - Faqja kryesore http://www.beralb.al
  Free Audio Bible Download http://www.bible.al
  B E T A - K O Z M E T I K http://www.beta.al
  bwin.al http://www.bwin.al
  bitburger.al http://www.bitburger.al
  Balkans-Italy Network Web Site http://www.bin.al
  Untitled http://www.bilgi.al
  Signpost.com - Choose Your City http://www.bigde.al
  Dhoma e Tregtis http://www.ccidr.al
  Kompania Jone http://www.cipllak.al
  CEZ SHPERNDARJE http://www.cez.al
  CONNEXT - Marketing & Communication http://www.connext.al
  Coin, italian department store in Tirana http://www.coin.al
  Cosmos Travel & Tours http://www.cosmos.al
  Citizen's Advocacy Office http://www.cao.al
  bit.ly | Basic | a simple URL shortener http://www.cityde.al
  CESHTJE E SHENDETIT MENDOR http://www.cshm.al
  ORIKUM.NET  MAKINA ME QERA MOTORRA ME QIRA http://www.carrental.al
  Carpari http://www.campari.al
  Carpari http://www.coke.al
  Carpari http://www.casting.al
  Fakulteti Nderkombetar i Universitetit te Sheffield-it http://www.city-sheffield.al
  Dach - Plus Cooperation for Vocational and Training http://www.dachplus.al
  Domain Shqiptare me .al http://www.domain.al
  Datacontact | Contact Center e Ricerche di Mercato http://www.datacontact.al
  Devoll Hydropower http://www.devollhydro.al
  Dysheke, listela, jorgane, jasteke, carcaf, batanije, kellef, krevat http://www.dormeo.al
  F.K. Dinamo Tirana http://www.dinamo.al
  International Property Consultans Albania http://www.danos.al
  dimensional http://www.dimension.al
  cosmoplastica.al http://www.cosmoplastica.al
  EUROSIG - Insurance Company - Home http://www.eurosig.al
  Eccobet - Baste Sportive http://www.eccobet.al
  Under  construcion http://www.elka.al
  EDS - Network Albania http://www.eds.al
  Europartners Developments - Albania http://www.europartners.al
  SMH Albania - Distributor i ATLAS COPCO http://www.esko.al
  e-shopping.al http://www.e-shopping.al
  El-Arsen http://www.el-arsen.al
  ERIDON Pllaka & Hidrosanitare http://www.eridon.al
  Untitled Document http://www.fin.al
  Your Store http://www.elektro.al
  MerkuriHost | Prezenca juaj online :: Host per Shqiptaret http://www.falas.al
  Europa Grand Hotel http://www.europagrandhotel.al
  Full Minds Tirana http://www.fullminds.al
  GRUPI I BASHKEPUNETOREVE TE PAVARUR http://www.fm-group.al
  Floger http://www.floger.al
  Farmamerica http://www.farmamerica.al
  Frali sh.p.k. http://www.frali.al
  Green House http://www.greenhouse.al
  Gener2 http://www.gener2.al
  Globi http://www.globi.al
  gazeta.al http://www.gazeta.al
  Gay.al | The Albanian Gay Community http://www.gay.al
  Guida.AL http://www.guida.al
  GPS Kontroll Albania http://www.gpskontroll.al
  Balkan Adria Sh.P.K - GoBulgaria.Al http://www.gobulgaria.al
  Untitled http://www.hotmail.al
  Welcome to Hotel Bristol - Tirana, Albania http://www.hotelbristol.al
  Mirese erdhet http://www.hotelmario.al
  Hotel Restaurant Baron http://www.hotelbaron.al
  horizontal http://www.horizont.al
  Hotel Elesio http://www.hotelelesio.al
  Hotel Vila 15 http://www.hotelvila15.al
  Hotel Diplomat http://www.hoteldiplomathy.al
  Faqja Zyrtare e Intesa Sanpaolo Bank Albania http://www.intesasanpaolobank.al
  Intercom Data Service sh.p.k http://www.ids.al
  INFO.AL Portali Shqiptar http://www.info.al
  Satlink - Internet Service Provider Shkoder http://www.itcom.al
  Parkerad hos Loopia Webbhotell http://www.ikea.al
  Welcome to IBS , Tirana / Albania http://www.ibs.al
  Untitled http://www.ivia.al
  Infotelecom | Wholesale VoIP http://www.infotelecom.al
  INET Albania http://www.inet.al
  instrumental  Domain for Sale http://www.instrument.al
  international  Domain for Sale http://www.internation.al
  :IKUB http://www.ikubinfo-intelligent.al
  Ital Col http://www.italcol.al
  Office of Honorary Consul-General of Japan in Albania http://www.japan-hcg.al
  Konfindustria - Faqja Zyrtare http://www.konfindustria.al
  Albania Online: AlbaniaOnline.com  http://www.kredi.al
  Intro | Kolping - Shkoder http://www.kolpingshkoder.al
  Krones AG - Home http://www.krones.al
  Klar Shpk http://www.klar.al
  Studio Ligjore, Asistence, Juridike http://www.keshillimeligjore.al
  KOSMODISK linja e produkteve  e shpin http://www.kosmodisk.al
  Klinika dentare. Klinika mjeksore. http://www.klinika.al
  Kennedy Center School http://www.kennedy-center.al
  Kroi - Uji tryezave tuaja http://www.kroi.al
  Klid Ballkan Interbus http://www.klidballkan.al
  KLER http://www.kleren.al
  Local Governance Program in Albania (LGPA) http://www.lgpa.al
  KATRORI | Ballina http://www.katrori.al
  KUSHE - Studio Ligjore http://www.kushe.al
  Landes Broker A.S - Under Construction http://www.landesbroker.al
  HEALTH & BEAUTY SYSTEMS Albania http://www.lrworld.al
  LOREAL ALBANIA http://www.loreal.al
  logo.al - an albanian station for high-resolution logos http://www.logo.al
  Lekli Pharma http://www.leklipharm.al
  Levendi shpk http://www.levendi.al
  Welcome to the Frontpage http://www.lawfirmrusi.al
  Mobal http://www.mshop.al
  MonarC Hotel in Tirana, Luxurious hotel, Travel to Tirana Albania http://www.monarc.al
  Brico Iliria http://www.mr-bricolage.al
  Wohlford LLC http://www.montgomery.al
  MPAY ALBANIA http://www.mpay.al
  www.mercator.al - Faqja Kryesore http://www.mercator.al
  NGS Recording , Tirana / Albania http://www.ngs.al
  NOSHI Rent A Car Albania - Nga 19 Euro / Dita !!! http://www.noshi.al
  Neon Sh.a http://www.neon.al
  NoLimits Albania http://www.nolimits.al
  nintendo.al http://www.nintendo.al
  Ky DOMAIN eshte ne pronesi te ag http://www.oferta.al
  OPERA ALBANIA AUDITORS http://www.opera.al
  Neptun http://www.neptun.al
  Oxford Systems, Inc. - Home http://www.oxford.al
  Open World http://www.openworld.al
  Ora.al - Qender distributive e pjeseve te kompjutereve http://www.ora.al
  onlinepoker.al http://www.onlinepoker.al
  Prima sh.p..k  - Bloja Co http://www.prima.al
  Olgeno shpk http://www.olgeno.al
  PCWorld Albanian http://www.pcworld.al
  Partia Socialiste http://www.ps.al
  Njoftime | Publicitet.al | Publicitet-al.com | Shpallje http://www.publicitet.al
  Primo - Duhet ta keni. http://www.primo.al
  Planet Internet http://www.planet.al
  Plus Communication sh.a - Miresevini ne Familjen PLUS http://www.plus.al
  Penale Al http://www.penale.al
  PBM accounting, auditing and financial consulting http://www.pbm.al
  Home for sale http://www.parfume.al
  Prince Hotel http://www.princehotel.al
  panasonic.al  Domain for Sale http://www.panasonic.al
  Untitled http://www.publimark.al
  Untitled Document http://www.print-it.al
  QBJ http://www.qbj.al
  Real Estate Albania http://www.realestatealbania.al
  Rexhepi & Dion Security http://www.rexhepi.al
  rm-agency http://www.rm-agency.al
  Welcome to TravelNet Albania http://www.rezervime.al
  S&T - Albania http://www.snt.al
  SND Construction http://www.sndconstruction.al
  SIGAL Shoq?ria m? e mir? e sigurimeve n? Shqip?ri http://www.sigallife.al
  SANITERMIKA http://www.sanitermika.al
  Serma - Market Mobilerie http://www.serma.al
  Serrab Albania http://www.serrab.al
  sextoys.al http://www.sextoys.al
  sharp.al http://www.sharp.al
  songnal http://www.songn.al
  Studio Ligjore, Asistence http://www.studiodriar.al
  SAGEMA http://www.sagema.al
  Gazeta Tema http://www.tema.al
  Welcome to Tirana Akustik Website http://www.tiranaakustik.al
  Tirana Bank http://www.tiranabank.al
  Tar Tenda - Tar Tenda http://www.tartenda.al
  Top shop Albania http://www.topshop.al
  Teknoxgroup albania http://www.teknoxgroup.al
  Tensor Siguria Albania http://www.tenzor.al
  Telegrafi.com http://www.telegrafi.al
  Trebit Computers Online Store http://www.trebit.al
  Teleperformance Global Site http://www.teleperformance.al
  Restaurant "THE HOME" http://www.thehome.al
  television.al  Domain for Sale http://www.television.al
  Tulo Sh.p.k http://www.tulo.al
  Urbania  -  Arkitektura dhe Zhvillimi Urban n? Shqip?ri http://www.urbania.al
  Universiteti Zoja e K.M http://www.unizkm.al
  Ucom Albania http://www.ucom.al
  Ujvara Resort http://www.ujvararesort.al
  VEGA GRUP - Projektim, Ndertim http://www.vega.al
  Vista Property Sales - Real Estate in Albania http://www.vista.al
  Vodofone Albania http://www.vodafone.al
  Vlora Alumin http://www.vloralumin.al
  WILO ADRIATIC Tirana - Faqja Kryesore - Pumpen Intelligenz http://www.wilo.al
  Wimax Albania - Coming Soon! http://www.wimax.al
  Warmup | Radiant Floor Heating http://www.warmup.al

TV Free per te gjithe  - Mjafton SHKARKO Programin ALBTVRADIO